Türkiye bir numara olacak…

İspanyol Global Exchange şirketinin başkanı Isidoro J. Alanis, “Türk lirası kıymetinin evriminin gelecek yıllarda çift haneli turizm büyümesi sağlayacağına inanıyoruz. Yeni İstanbul hava limanı Türkiye’yi dünya çapındaki bir numaralı turizm merkezi haline getirecek” dedi.Haberler: Flaş açıklama! Bir numara olacak...

Yeni İstanbul uluslararası havalimanı daha açılmadan dünyanın tüm dikkatlerini üstüne çekti. İspanyol El Economista gazetesi, döviz hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış çok uluslu bir İspanyol şirketi olan Global Exchange’in yeni İstanbul uluslararası havalimanındaki en büyük kazananlardan birisi olduğunu yazdı. Gazete, dünyanın en büyük havalimanı alt yapısına sahip olacak yeni İstanbul havalimanı ile yapılan uzlaşmanın şirket tarihinin en büyük havaalanı sözleşmesi olduğunu duyurdu. 29 Ekim’de hizmete girecek yeni hava limanında Global Exchange rekor sürede 40 yeni ofis açacak. Bu büyük zorluğun üstesinden gelmek için Türkiye’de ortaklık yapılan kuruluşun personeli, Salamanca’daki çok uluslu personelin yüzde 25’ini temsil eden 500 kişiye genişletilecek.

Global Exchange Başkanı Isidoro J. Alanis, “Bu Global Exchange için hem ofis sayısı hem de imtiyaz sözleşmesinin süresi olarak en büyük uluslar arası genişleme projesidir. Türkiye’ye sımsıkı bağlı kaldığımız için Türk lirası kıymetinin evriminin gelecek yıllarda çift haneli turizm büyümesi sağlayacağına inanıyoruz. Yeni İstanbul havalimanı Türkiye’yi dünya çapındaki bir numaralı turizm merkezi haline getirecek” dedi.

Global Exchange, uluslar arası havaalanlarında döviz hizmeti sunan dünyadaki çok uluslu bir İspanyol şirketi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.