Otobüslerde ikramlara devam ve yüzde 10 indirim geliyor

Otobüslerde ikramlara devam ve yüzde 10 indirim geliyor

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Birol Özcan yaptığı açıklamada, son dönemde bazı basın yayın organları ve sosyal medyada kentler arası yolcu nakliyatçılığı yapan bazı otobüs firmalarının yiyecek-içecek ikramını kaldırdığına yönelik haber ve yorumların yer aldığını anımsattı.

Kendilerinin bu şekilde bir beyanatı bulunmadığını, bu tür bir uygulamayı belki birkaç firmanın yapmış olabileceğini lakin bu yönde alınan bir karar olmadığını vurgulayan Özcan, kent içi bedava servis hizmetine dair bazı düzenlemeler yapmayı düşündüklerini lakin bu düzenlemenin servisleri kaldırmak şeklinde olmayacağını kaydetti.

Özcan, basında yer alan haberlerin TOFED ile ilgisi bulunmadığını ifade etti.

“Enflasyonla Topyekun Mücadele Kampanyası’na tam destek veriyoruz”

Birol Özcan, federasyonun, ülke genelinde dernek olarak 100’e yakın üyesi bulunduğunu belirterek, şunları ifade etti:

“Bir süredir basına verilen demeçler ve yayımlanan haberler neticesinde, karayolu yolcu nakliyatçılığı yapan firmaların, İstanbul’da yiyecek-içecek ikramı ve bedava şehir içi servislerini kaldırdığı algısı oluşturulmuştur. Şehirler arası otobüs yolcularına sunduğumuz yiyecek-içecek ikramları ve bedava servis hizmeti sürüyor. Ayrıca, federasyonumuza üye karayolu yolcu nakliyatçılığı firmaları ve derneklerin aldığı ortak karar sonucu bilet fiyatlarını % 10 indiriyoruz. Bu kapsamda hükümetimizin açıkladığı Enflasyonla Topyekun Mücadele Kampanyası’na tam desteklediğimizi göstermek istiyoruz.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.