Kredi Kartı İle Paykasa

Gelişen teknoloji sayesinde internet insanların işlerini oldukça kolaylaştırmıştır. Evinizde bilgisayar başında bütün gerekli işlerinizi yapmaya yarayan internet alışveriş konusunda da, kullanıcılarına birçok avantajlar sunmuştur. İnsanlar siteler yardımıyla beğenmiş olduğu ürünü sipariş ederek en geç 3 gün içerisinde sahip olabilmektedir. Bu gibi avantajları olan internetin aynı zamanda dezavantajları da vardır. Bu dezavantajlar arasında insanları en çok rahatsız eden olay dolandırıcılık ve hırsızlık olaylarıdır. İnsanlar internet alışverişlerinde vermiş oldukları kimlik bilgileri nedeniyle kartlarından hızla bakiye azalmasını ve biranda bakiyesinin sıfırlanmasını gözlemlemişlerdir. Bu gibi olayları önlemek adına üretilmiş olan paykasa, günümüz alışverişlerinde kullanılan en güvenli karttır. Hiçbir banka kartı olmayanların bile kullanabileceği paykasa kart, kullanıcılarına oldukça fazla avantajlar sağlamaktadır.

Birçok internet kullanıcısı interneti oyun oynamak amacıyla kullanmaktadır. Karakterlerini yükseltmek adına oyunlara para yüklemek isteyen oyun severler için oldukça kullanışlı paykasa, oyunlarına güvenli bir şekilde bakiye yüklemelerini sağlamaktadır.

Paykasayı herkes kolay bir şekilde alabilir. Bunun için kredi kartı ile paykasa al seçeneğini seçerek müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz ve istediğiniz bakiyeye sahip kartı alabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki, müşteri temsilcisi 7 gün 24 saat hizmetinizdedir ve herhangi bir sorununuz olduğunda müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Kartı almak için gerekli bakiyeyi müşteri temsilcisinin vermiş olduğu hesap numarasına gönderdikten sonra hemen kart sahibi oluyorsunuz. Kartı aldığınız taktirde kart size ulaşmadan alışveriş yapabiliyorsunuz. Size gönderilmiş olan kod sayesinde hemen alışverişe başlayabilir, kart size ulaşmadan kartın bakiyesini sıfırlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman içerisinde karta yeniden bakiye yükleyebilir, istediğiniz zaman ise Paykasa Bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemi, paykasanızda kullanmak istemediğiniz bakiyenin banka kartına gönderilmesidir. Bu sayede istediğiniz an alışverişinizi sonlandırabilir ve içinde kalan bakiyeyi en yüksek kur oranıyla çekebilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken oldukça basit. Müşteri temsilcisine durumu bildirerek en yüksek kur oranıyla bozdurabilirsiniz. Bu sayede kartınız iptal olmuş olacak ve içindeki bakiyeyi güvenli bir şekilde çekmiş olacaksınız. Paykasa kartına paykasakarti.net  sitesinden sahip olabilirsiniz.

Paykasa sanal bir karttır. Yani hiçbir bankayla bir alakası yoktur. Bu sayede de, sizden herhangi bir kimlik bilgisi istenmemektedir.

 

 

Bu yazı 418 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça