Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Kredi ihtiyaçlarınıza cevap veren bankalar arasında yer alan Garanti bankası sık sık yaptığı kredi kampanyalarıyla müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.Bütün kredi ihtiyaçlarına kolay çözümler sunan Garanti Bankası cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme koşulları ile kredi kullanmak isteyenlere kaliteli bir bankacılık hizmeti sunmaktadır. Alt yapısındaki zenginlik ve geliştirdiği yeni sistemlerle Türkiye’deki bir çok banka arasında öncü bir konumda olan Garanti Bankası, müşteri portföyü açısından lider bankalar arasında yer almaktadır. Garanti Bankası, uygun kredi ürünleri ve dikkat çekici kampanyaları ile müşterilerin her dönem tercihleri arasında yer alan bankalardan bir tanesidir.

Garanti Kredi Ürünleri

Faiz oranlarında çok büyük çeşitlilikler yer almayan Garanti Bankasında bireysel ve kurumsal müşteriler için aynı faiz oranları göze çarpmaktadır. Sadelik prensibi ile yola çıkan Garanti Bankası uygun faiz oranlarını, cazip vadelerle birleştirerek yalın kredi alternatiflerini müşterilerine sunmaktadır.

Bireysel kredilerde,

Avans Hesap,

Konut Kredisi,

Taşıt Kredisi,

Bireysel Krediler

Kobi Kredileri ve Ticari/Kurumsal Kredi alternatifleri olmak üzere iki ana başlık sunmaktadır.

Kobi Kredileri,

Ticari Taksitli Krediler,

Dış Ticaret Kredileri,

Gayri Nakdi Krediler,

Nakdi ve Yabancı Para Kredileri,

Proje Kredileri 

Çekilen kredi rakamı yükseldikçe faiz oranında düşüşün gözlendiği Garanti Bankası kredileri, 15 bin üstü kredilerde % 1,43 rakamı görülürken, 20 bin üstü kredilerde bu oran % 1,38’e düşmektedir. 30 bin üzeri tüm bireysel kredilerde faiz oranı % 1,36 rakamı üstünden yapılmaktadır. Kobi ve Ticari kredilerde çekilen kredi türüne göre değişen faiz oranları görülmektedir.

Ticari/Kurumsal kredilerdeyse Borçlu Cari Krediler

Taksitli Krediler,

İskonto Kredisi,

İşletme Kredisi,

Döviz Kredisi

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Her kredi başvurusunda olduğu gibi Garanti Bankası Kredi Başvurusu yapabilmek için de öncelikle kredi için gerekli olan evrakların hazırlanması gereklidir. Çalışma durumunuza göre değişen evraklarda şayet ücretli bir çalışansanız son aya ait bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, gelir belgesi ve çalıştığınız şirketin imza sirküleri istenilmektedir. Emekli iseniz banka hesap cüzdanının fotokopisi, emekli maaş tahsis belgesinin fotokopisi gibi belgeler istenilmektedir. Garanti bankası kredi başvurularını bankanın web sitesi üstünden yapabileceğiniz gibi Garanti Bankası şubelerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde Garanti Bankası kredi almak için başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne talep edilen kredi rakamı ve TC kimlik bilginizi yazarak 3390’a göndermeniz yeterli olacaktır.Başvurunuza en kısa zamanda dönüş yapılmaktadır.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.