Doğalgaz Faturalarına Taksitlendirme İmkanı !

Doğalgaz Faturalarına Taksitlendirme İmkanı !

İGDAŞ, abonelerine doğalgaz faturalarını kredi  kartı ile vade farksız taksit taksit ödeme olanağı sundu.  

İGDAŞ açıklamasına göre, 31 Mayıs 2017’ye kadar sürecek kampanyada  Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, HSBC  Bank, Denizbank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, TEB, Odeabank, ABank,  Fibabanka ve Burgan Bank 3 taksit, Halkbank ise 5 taksit yapacak.
 
 Açıklamada, “Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, ING Bank,  TEB, ABank, Fibabanka ve Burgan Bank bir alt sınır olmaksızın tüm faturaları  kampanya dahil edip taksitlendiriyor. Kuveyt Türk 50 TL’lik alt limitle taksit  kampanyasını uygularken İş Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, Halkbank, HSBC Bank  ve Odeabank ve 100 liralık alt limit arıyor.” denildi.
 
İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik de konu ile ilgili “Ekim ayında  doğalgaza gelen yüzde 10 indirimden sonra, doğalgaz faturalarının taksit taksit  ödenmesini sağlayarak doğalgaz kullanıcılarının yaşamını daha da kolaylaştırmaya  çalıştık. Müşterilerimiz uzlaşmalı bankaların kredi kartları ile faturalarını 3  yada 5 taksitte ödeyebilecekler. İşbirliği yapan bankalara teşekkür ediyorum.”  açıklamasını yaptı.
 
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.igdas.com.tr adresinden ve  ilgili bankaların şubelerinden ulaşılabilecek. 

Bu sağlanan kolaylık ile çoğu doğalgaz kullanıcılarına taksitlendirme imkanı sağlanarak peşin para verme durumundan kurtulmuş oluyor. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.