Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesi, eğitimlerini 4 yıla çıkarmak isteyen öğrenciler için, ,lisans tamamlama hizmeti sunmaktadır. Üniversite özel olarak eğitim vermektedir. Burada ön lisans eğitimini 4 yıllık üniversite eğitimine çıkarmak isteyenler, herhangi bir sınava tabi tutulmamaktadırlar. Sadece ön lisans diplomasıyla okula başvurmak yeterli olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken konu kontenjandır. Travnik Üniversite’sine çok sayıda talep olduğundan, lisans tamamlama başvurusunun doğru zamanda yapılması ve evrakların da doğru bir şekilde hazırlanıp gerekli yerlere sunulabilmesi önemli bir konudur. Tüm bu detaylarla ilgilenmekte olan profesyonel bir firma bulunmaktadır. Bu firmanın adı da Eurostar Yurtdışı Danışanlık olarak bilinmektedir.

Lisan Tamamlama Programında Hangi Bölümler Bulunuyor?

Uluslararası Travnik Üniversitesi‘nde en çok Mühendislik Bölümlerine talep gelmektedir. Fakat tüm bölümlerde öğrencilerin lisans tamamlama programlarına katılım göstermeleri mümkün olmaktadır. Buna bağlı olarak da her bölümün ücretlenmesi de değişkenlik göstermektedir. Travnik Üniversitesinde aşağıda bildirilmekte olan bölümler için Yüksek Lisans Ücreti 4500 Euro olarak ilan edilmektedir.

  • Hukuk
  • Elektrik Mühendisliği
  • Makine Mühendisliği
  • İnşaat Mühendisliği
  • Elektrik Mühendisliği

Bu bölümlerde Doktora yapma fırsatı da Uluslararası Travnik Üniversitesi‘nde bulunmaktadır. Bunun ücreti ise 5000 Euro olarak belirlenmektedir.

Travnik Üniversitesi, uluslararası geçerliliği bulunan bir eğitim sunmaktadır. Çünkü eğitim kalitesi, AB standartlarında verilmektedir. Bununla ilgili okulun belgeleri de bulunmaktadır ve istendiğinde bu belgeler öğrenci ve aileleriyle de paylaşılmaktadır. Mezun olan öğrenciler Uluslararası Travnik Üniversitesi‘nden Europass Mavi Diploma almaktadırlar. Bu diplomanın Türkiye ve birçok ülkede geçerliliği bulunmaktadır. Klasmanındaki diğer okullara göre hem daha az maliyetle hem de çok kaliteli bir eğitim sunmakta olan Özel Travnik Üniversitesinden mezun olarak, her ön lisans mezunu kişi daha iyi bir işe sahip olabilir, daha doğru bir meslekle hayatına devam edebilir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi‘nde okuyan bir öğrencinin aylık olarak yaşamak adına harcayacağı ücret de 300 – 400 Euro arasında değişmektedir. Travnik özellikle yeme içme ve eğlenme konusunda oldukça uygun bir bölge olarak kabul girmekte ve de tercih edilmektedir. Burada kira bedelleri de son derece düşüktür. Hatta öğrencilerin birlikte ev kiralamaları, bu anlamda daha da uygun barınma imkânını sağlayabilmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi‘nde dil konusunda da öğrenciler bir sorun yaşamamaktadırlar. Çünkü burada Türkçe dil desteği verilmekte, eğitim bu sayede kolaylıkla yapılabilmektedir. İngilizce destekli eğitim de bulunan okulda, öğrenci istediğine göre seçim yapabilmektedir. Daha iyi bir gelecek için sadece 2 yıl daha eğiti almak ve bu eğitimle mesleki anlamda da yeterlilik kazanmak, yaşanacak uzun bir ömrün yanında oldukça küçük bir zaman dilimi olarak kalmaktadır. Öğrenci ve ailelerinin çok doğru verecekleri kararlar neticesinde daha iyi bir geleceğe adım atabilmek mümkün olabilecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi mezunları için iş olanakları da oldukça yüksektir:

 

Bu yazı 158 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça