Bosna Hersek’te Hukuk Okuyun

İyi, kaliteli ive ufkunuzu açacak, sizi her yönden geliştirecek bir eğitim için siz de sayısız Türk öğrenci gibi Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk dikey geçiş şansını kullanın Alıştığınız sınavlardan uzak, hiçbir koşul olmadan girebileceğiniz Hukuk Fakültesi sayesinde arzu ettiğiniz, her gece hayalini kurduğunuz eğitime bir adım daha yaklaşın. Giriş sınavı olmadığı gibi, hazırlık yüzünden İngilizce sınavı veya yeterlilik sınavına girmek gibi bir zorunluluk da yok. İstenilen şey 2 yıllık Adalet Bölümü, Kamu Yönetimi, Polis Akademisi, Polis Meslek Yüksekokulu gibi bölümlerden mezun olmanız o kadar. Hukuk dikey geçiş için başvuruda bulunurken sadece ön lisans diplomanızı vereceksiniz ve sonrasında Bosna Hersek’te keyif dolu bir eğitim hayatına başlayacaksınız.

Türkiye’den giden profesörlerin de olduğu akademik personel sayısı son derece fazla. Modern kampüslerin, öğrenciler için her türlü sosyal aktivitenin sunulduğu okulda hayallerinize ulaşabilirsiniz. Hukuk okumak için sınavlara girmek yerine senelik sadece 2000 Euro ödeyerek Hukuk dikey geçiş imkanına sahip olabilirsiniz. Okulun eğitim masrafının çok düşük olması ailenizin de içini rahatlatacaktır ve tabi ki siz de öğrencilik hayatınızda para sorunu yaşamamış olacaksınız. Hukuk dikey geçiş sonrası ülkemize yakın olan ve vizeden muaf olan Bosna Hersek’in tarihi, turistik yerlerini de gezebilir, eğitim hayatınızı daha da renklendirebilirsiniz.

Hukuk Eğitiminizi Bosna Hersek’te Alın

Dünyanın dört bir yanından gelmiş öğrencilerle kaynaşacak ve bu sayede İngilizce seviyenizi de yükselteceksiniz. Dil pratiği yapabileceğiniz gibi, Boşnakça da öğrenebilir ve bir avantaj daha yakalayabilirsiniz. Hukuk dikey geçiş şansı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi Bologna Eğitim Kriterleri doğrultusunda eğitim veren, aynı zamanda öğrencilerin daha önce aldıkları dersler için muafiyet uygulaması sürdüren, kaliteli, çağdaş ve popüler bir okuldur. Avrupa’daki benzerlerinden çok daha ucuz ve kaliteli bir eğitim sunduğu gibi Türk öğrencilerine de sınavsız Hukuk dikey geçiş fırsatı vermektedir.

Verdiğiniz emekler boşa gitmesin ve iki yıllık eğitiminizi çöpe atmayın. Harcadığınız zaman ve emeğin karşılığını alabilmek için Hukuk dikey geçiş başvurusu yapın ve Hukuk Fakültesi öğrencisi olun Europass diplomanızla her ülkede saygın bir Hukukçu olabilir, sayısız iş olanağı ile karşılaşabilirsiniz. Ülkemizde de karşılığı ve tanınırlığı olan diplomanız dışında, Avrupa’da eğitim görmüş olmanın katkılarıyla da donanacaksınız. Hukuk dikey geçiş için ödeyeceğiniz 2000 Euro senelik rakamın dışında aylık masraflarınız tüm zorunlu ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan tutar 300-400 Euro civarındadır ki bu rakam her ülke için gerçekten çok uygundur.

Sizlere bu önemli şansı kullanabilmeniz için yardımcı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde başvurunuzu sorunsuz yapabilirsiniz. İstanbul’da merkez ofisi bulunan Eurostar yetkilileri okulla ilgili her türlü kayıt ve başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş tek kuruluştur. Tüm işlemlerinizin hızlı, güvenilir ve sıkıntısız yapılması için siz de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçin.

Bu yazı 145 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça