Açıköğretim Fakültesi Vize Soruları Ne Zaman Yayınlanacak ?

Açıköğretim Fakültesi Vize Soruları Ne Zaman Yayınlanacak ?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavları bugün yapılan son sınav ile bitiyor. Sınava giren binlerce talebenin merak ettiği soruların yanıtları ne vakit yayınlanacak? Heyecanla beklenen sınav sorularının yanıtları bugün açıklanacak mı?

AÖF Soru Cevapları Ne Zaman Yayınlanacak ?

26-27 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan AÖF güz dönemi sınavının yanıtlarını talebeler merakla bekliyor. Eğitimlerini açıktan alan talebelerin haftalardır çalışmaları devam etti. Sınava hazırlanan, lisans ve önlisans diplomalarını açıktan almak isteyen talebeler bugün itibarıyla son güz dönemi sınavına girmiş olacaklar. Her sene olduğu gibi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) soru yanıtları, sınavdan sonra bir hafta içerisinde yayınlanıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi yapılan sınav sonuçları 15 gün içerisinde Açıköğretim Fakültesi web sitesinden erişime açılıyor. 

Ülkemizde eğitimlerini dışardan çalışarak alan çok sayıda talebe mevcuttur. Lisans eğitimi almanın oldukça zor olduğu günümüzde, talebeler AÖF ile eğitimlerini dışardan almaya başlamıştır. Uzaktan eğitim ile lisans diploması almak daha kolay olmaktadır. 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı olan talebeler 2016-2017 Öğretim Yılı Güz Dönemi ara sınavları 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacaktır. Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavıysa 14 Ocak 2017 Cumartesi ve 15 Ocak 2017 Pazar günlerinde yapılacaktır. 14-15 Ocak 2017 tarihlerinde yeni bir sınav merkezinde sınava girmek isteyen talebeler 29 Kasım 2016 tarihine kadar sınav merkezi tercih işlemlerini yapmaları dahilinde Güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezinde girebilirler. 29 Kasım 2016 tarihinden sonra yapılan sınav merkezi tercihleri bir sonraki sınavlar için geçerli olacaktır.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.