Günlük Burç Yorumu (4 Aralık)

Günlük Burç Yorumu (4 Aralık)

KOÇ BURCU

 Hislerinizi duygularınızı söylemekten çekinmeyin. Açık olun çünkü bu size fayda sağlayacak.Sürekli benliğinizi sorgulamayın. Aksi halde bu size zarar verecek. Bunu engellemek için kısa bir tatil yapmanızda yarar var. İkili ilişkilerinize dikkat edin çünkü karşı taraf sizi kullanıyor olabilir. 

BOĞA BURCU

Uzun devam eden beraberliklerinizin sebebi birbirinize sadık olmanızdır. Saygınızı koruduğunuz sürece ilişkiniz uzayacaktır. İş yaşamınız bu aralar olumsuz yönde olabilir. Bunun için eleştirilere kulak verin ve açık olun. Bu sizi olgunlaştıracaktır. Yeni iş tekliflerinin kapısını açacaktır. Cesaretinizi kaybetmeyin korkmayın.

İKİZLER BURCU

Bu sıralar aktif olmanız ve neşenizin yerinde olması etrafınızdakileri hayrete düşürüyor olabilir.  Maddi sorunlarınızın olmaması sizi mutlu ediyor fakat dikkatli olmanızda yarar var. Her an maddi sorun gündeme gelebilir. İşinizi seviyorsunuz ama bu aralar ehemmiyet vermiyorsunuz. İşinize eskisi gibi değer verin.

YENGEÇ BURCU

Hayatınızda aşk yok ama bu sizin için sorun olmuyor. Bu aralar hazırlıklı olun aşk kapınızı çalabilir. Ciddi bir beraberlik ve aşk gözüküyor. Asi ve sabırsız olmayın. Beklemesini bilin. Bu sayede tepki almazsınız. Berecilerinizi doğru yerde ve vakitde gösterin.

ASLAN BURCU

Aşk yaşamınızda sevgilinize kızgınsınız ve ona ders vermek isteyebilirsiniz. Hatalarını ona bu şekilde gösterebilirsiniz.  Sevgilinizden uzaklaşmak gibi bir düşünceniz var bu nedenle. Maddi ihtiyaçlar artabilir ve arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Sağlık önemli bu yüzden kendinize dikkat edin.

BAŞAK BURCU

  Partneriniz ile uyumlusunuz ve aranız gayet iyi. Gereğinden fazla harcama yapıyorsunuz bu durum maddi açıdan sizi sıkıntıya sokacak. Harcamalarınızı kısın.

TERAZİ BURCU

Çok fazla çalışıyorsunuz ve işkolik olmanız sevgilinizin gözünden kaçmıyor. Bunu sevgilinize anlatın ve işiniz ile aşk yaşamınızı dengeye koyun. Bu sıralar dikkatli davranın. Hareketleriniz bazı kişileri kızdırabilir.

AKREP BURCU

Duygularınızı sevgilinize söyleyin aksi halde sizden uzaklaşacak. Onu biraz da olsun şımartın. İşleriniz yolunda ve hızlı hareket etmeniz avantaj sağlıyor. Planlarınız var fakat bu planlar uzun vakit sonra gerçekleşecek.

YAY BURCU

Sevgiliniz size sürpriz yapabilir. Şaşkına dönebilirsiniz. Sevgiliniz oldukça zarif ve düşünceli davranıyor. Maddi kaynakları dikkatli kullanıyorsunuz. Birikim yapmayı düşünebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Duygusal olarak çok iyisiniz. Yeni aşklar sizi bekliyor. Eski aşk acılarınızı unutuyorsunuz.  Sizin en kötü yanınız  gereksiz masraf yapmanız ve aşırı derecede cömert olmanız. Kendinizi iş konusunda fazla yormayın. 

KOVA BURCU

Aşk yaşamınız iyi gitmiyor çünkü doğru kişiyle birlikte deyilsiniz. Aile ziyaretleri yapabilirsiniz veya aileniz size gelebilir. Her şeye hazırlıklı olunç Ailenizden maddi konuda destek alıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat edin.

BALIK BURCU

Aşkı yaşamınızdan çıkarmış gibi davransanız da bu durum size fayda sağlamayacak. Eski ilişkileriniz laubali olduğu için bu durum gerçekleşmiş. Aşka yer verin. Yanlız kalmayın. Maddi problemleriniz çok fazla. 

Genel olarak ise;

Burçlar genel olarak maddi sorunların olduğunu ve dikkatli davranılması gerektiğini söylüyor. Bu yüzden destek almanızı ve harcamalarınızı kısmanızın size yarar sağlayacağını belirtiyor.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.