Yine Bir Cinsel İstismar Olayı !

Yine Bir Cinsel İstismar Olayı !

Gerede İlçesi’nde tornacı dükkanında çalışan Ahmet T., iddiaya göre bir süredir evlerinde kalan baldızı R.Y.’ye 3 kez cinsel istismarda bulundu.

  Cumhuriyet Savcılığı’na başvuran R.Y., eniştesinin kendisine 2 kez ablasının yanında, bir kez de evde yalnız oldukları sırada cinsel istismarda bulunduğunu iddia ederek şikayetçi oldu. Savcılık sorgusunda suçlamayı kabul ederek tutuklanan Ahmet T., Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde, ’Çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemi ile açılan davada ilk kez hakim karşısına çıktı.

  ’KARDEŞİM GİBİ GÖRÜYORUM’

  Duruşmadaki savunmasında suçlamayı kabul etmeyen Ahmet T., savcılık soruşturmasında baskı altında ifade verdiğini ileri sürerek şu ifadeyi verdi: Ben baldızımı bir kez bacakları açık oturduğu için uyarmıştım. O nedenle bana kızgın olabilir. Suçlamaları reddediyorum. Onu ben kardeşim gibi görüyorum. Bir kaç kez dokunmuş olabilirim. Ama bu cinsel bir maksatla değildi. Bana neden bu şekilde bir iftira attığını bilmiyorum. Beni cinsel istismarla suçladığı vakitlerde eşim de yanımdaydı. Şu anda bu iftiralar yüzünden eşimle ayrılma aşamasındayız.   Mahkeme heyeti suçun niteliği, mevcut kanıt durumu, kaçma şüphesi sebebiyle sanığın tutukluluk halinin devamına karar verip duruşmayı erteledi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.