Öz Kızına Cinsel Taciz !

Öz Kızına Cinsel Taciz !

Mahkemede meseleyle ilgili ifade veren polis memuru Hamza Tarman vaka ile alakalı bulguları aktardı. Tarman huzurda bulunan şüpheli M.B.Y’nin kendi öz kızlarını 2013 yılından belli taciz ettiğinin belirlendiğini ifade etti.

Polis zanlının tacizlerin başladığı 2013 senesinde 11 – 14 yaşlarında olan zamanımızda ise 14-17 yaşlarında olan öz kızlarını farklı vakitlerde evde yalnız oldukları sırada bir çok kez soyarak cinsel taciz ettiğini ifade etti. Polis şikayetçi olarak kızların şüpheli tarafından taciz edildiklerini annelerine anlatması üstüne vakanın polise 21 Ocak tarihinde bildirilmesi üstüne belirlenerek tutuklandığını ifade etti.

Polis memuru Hamza Tarman meseleyle ilgili olarak başlatılan soruşturmanın yeni olduğunu bu durumun toplumda büyük infial yarattığını belirterek tahkikatın salimen yürütüle bilmesi için ilk etap da 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti. Mahkeme huzurunda verilen ifadeyi değerlendiren Yargıç Cenkay İnan zanlının tahkîkat maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.    

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.