Kocasını Başka Bir Erkekle İlişkiye Girerken Yakaladı !

Kocasını Başka Bir Erkekle İlişkiye Girerken Yakaladı !

AYDIN’ın Nazilli İlçesi’nde iddiaya göre bir bayan, kocasını başka bir erkekle eşcinsel ilişki esnasında yakaladığı gerekçesi ile boşanma davası açtı. Kadının kocası ile eşcinsel ilişkiye girdiği belirtilen kişinin de kamu kurumundaki işine son verildi.

Nazilli’de 2 hafta önce meydana geldiği belirtilen vaka iddiaya göre, şu şekilde gelişti; Kocasından şüphelenen N.G. isimli kadın, saat 11.00’de çalıştığı işyerinden izin aldı. Evine gittiğinde, kocası H.G.’yi yatakta S.C. ile eşcinsel ilişki esnasında yakaladı. S.C. hızla evden kaçarken, bayan da cep telefonunu aldığı kocasını evden kovdu.

Eşcinsel İlişki Yaşayan Kişinin Mesajları Ortaya Çıktı 

Cep telefonundaki mesajları okuduğu belirtilen N.G., kocası H.G. ile S.C.’nin biribirleriyle birgün önce yaptığı görüşme ve yazışmaların kayıtları ile boşanma davası açtı. N.G. bu kayıtları, S.C.’nin çalıştığı kamu kurumunun merkezine de gönderdi. Eşcinsel ilişki skandalına ismi karışan S.C.’nin Nazilli’de yurttaki işine de son verildi.

Boşanma davası açan bayanın, kocasının cep telefonundaki yazışmalardan, yurtta kalan bir üniversite talebesinin de eşcinsel ilişki için tavsiye edildiğini fark ettiği ve bu konuda da kurumu bilgi verdiği kaydedildi. Bununda alakalı de araştırma yapılırken, bu ilişkilere aracılık ettiği öne sürülen yurttaki güvenlik görevlisi Z.Y. de açığa alındı. Z.Y. hakkındaki soruşturmanın sürdüğü belirtildi. 

S.C.’nin işine son verildiğini belirten kurum yetkilileri, “Kurum dışında yaşanan, onaylamadığımız bir durum bahis konusu” dedi.

Bu yazı 357 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça