Gözü Dönmüşlüğün Böylesi ! Öz Kızına Tecavüz Etti !

Gözü Dönmüşlüğün Böylesi ! Öz Kızına Tecavüz Etti !

Olay, İstiklal Mahallesi’nde evvelki gün gece saatlerinde yaşandı. Ş.P. ile evlenen ve iki çocuk sahibi olan 29 yaşındaki S.P., iki hafta önce eşi ile tartışarak ilçe merkezinde yaşayan babasının evine döndü. İddiaya göre, S.P., vakit zaman alkol alan babası C.K.’ye çalışmak istediğini ifade etti. Baba C.K. ise kızına kısa sürede büyük paralar kazanabileceğini belirterek fahişelik yapmasını teklif etti. Duruma sinirlenen S.P., karşı çıktığı babasının kendisini bıçakla tehdit ettiğini ileri sürdü.

Beraber Alkol Aldılar

Perşembe akşamı baba C.K. eve bir miktar alkol getirdi. İkinci karısı Y.K. ve kızı S.P. ile beraber gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen üçlü, daha sonra uyumaya karar verdi. Kendi odasına giden S.P. alkolün tesiriyle kısa sürede uyudu. Bu sırada odaya giren baba C.K.,  ağzını kapattığı kızına bıçakla tehdit ederek tecavüz etti. Günün aydınlanması ile S.P. üvey annesi Y.K.’nin çalıştığı iş yerine giderek durumu anlattı. Y.K., S. P.’yi de yanına alarak İncirliova İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ihbarda bulundu.

Tecavüz İddialarını Kabul Etmedi

Y.K.’nın ihbarı üstüne başlatılan tahkîkat kapsamında gözaltına alınan C.K., çıkarıldığı Aydın Adliyesi’nde tutuklanarak Aydın E Tipi Kapalı Cezaevi’ne götürüldü. C.K.’nın sorgusunda iddiaları reddettiği öğrenildi. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.