Fatih Kısaparmak’ın Annesi Vefat Etti !

Fatih Kısaparmak'ın Annesi Vefat Etti !

Cenazede gözyaşlarına boğulan Kısaparmak’ın eşi Şebnem Kısaparmak, ayakta durmakta güçlük çekti. Kalp yetmezliği sebebiyle tedavi gördüğü özel hastanede dün yaşamını kaybeden Sanatçı Faith Kısaparmak’ın annesi Yıldız Güngör Kısaparmak(79) için Üsküdar Şakirin Camii’nde ikindi namazının arkasından cenaze merasimi düzenlendi. Cenazeye törenine, Kısaparmak’ın akrabaları, yakınları ve sanatçı arkadaşları katıldı. Fatih Kısaparmak ve oğulları taziyeleri kabul etti. Kısaparmak’ın eşi Şebnem Kısaparmak, ayakta durmakta güçlük çekerken, Fatih Kısaparmak ve oğulları da gözyaşı döktü.

Eşimin Üzüntüsü Benimkinden Daha Çoktu

Cenazede konuşan Fatih Kısaparmak, “Biz Kısaparmak ailesi olarak bir büyüğümüzü yitirdik. Ama o emekli öğretmen olarak bu ülkeye on binlerce fidan dikti, aydın insanoğlu yetiştirdi. Bu görevini tamamlayarak aramızdan şimdilik ayrıldı. Eşim Şebnem Kısaparmak benden daha çok üzüldü. Annem hep bir kızı olsun istermiş. Şebnem hanımı kızı yerine koymuştu. Bu aynı vakitde bir kız evladın da annesi ile vedalaşması oluyor” şeklinde konuştu.

Şebnem Kısaparmak ise “İkinci kez anne acısı yaşıyorum. Onu hep güzel anmak istiyorum. İlk tanıştığımız günü anımsıyorum. Bana demişti ki; ‘Kızım sen kalbimin fermuarını açtın.’ Orada olduğumu biliyorum. O da bizim her vakit kalbimizde. Yeri doldurulamayacak” dedi.

Cenaze, kılınan namazın arkasından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.