Denizli’de Elektrik Direğine Çıktı Akıma Kapılarak Öldü !

Çıkmış Olduğu Elektrik Direğinde Akıma Kapılıp Yaşamını Yitirdi

Denizli ilinin Sarayköy İlçesi’nde Tosunlar ve de  Köprübaşı mahalleleri arasında üzerinde trafo bulunan elektrik direğine çıkmış bulunan Osman Demirel, elektrik akımına kapılıp öldü.

Olay, bugün saat 15.00 sıralarında, Sarayköy İlçesi’nde Tosunlar Mahallesiyle Köprübaşı Mahallesi arasındaki arazide meydana geldi. Üzerinde trafo bulunan elektrik direğinin tepesinde bir kişinin cesedinin asılı olduğunu görenler, vakayı Jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, 112 Acil ve AYDEM ekipleri ile birlikte trafo direğinin üstünde ölü bulunan Osman Demirel’i indirdi. Yapılan ilk incelemede, Osman Demirel’in elektrik akımına kapılarak hayatını yitirdiğini belirledi.

Jandarmanın yaptığı araştırmada, üstünde trafo bulunan elektrik direğinin dibinde tel makası bulunması vakanın hırsızlık sebebiyle meydana gelmiş olabileceği olasılığı üzerinde duruldu. Direk tipi trafolardan içerisinde bulunan civa içerikli yağın ve trafodaki bakır kablonun hırsızlar tarafından çalınıp satıldığı öğrenildi. Osman Demirel’in cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi morguna kaldırıldı. Jandarma, vaka ile alakalı soruşturma başlattı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.