Bursa’da Cinayet !

Bursa'da Cinayet !

Alınan bilgiye göre, vaka Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Atıcılar mahallesi’nde gece saat 01:00 sıralarında gerçekleşti.

İddialara göre daha önceden ayrıldıktan sonra bir ay önce barışarak tekrar bir araya gelen çift gene kavga etmeye başladı. 

Kocası olan 27 yaşındaki Suat Kazım Çırak’ın kendisine küfür ettiği gerekçesi ile 26 yaşındaki Elif Çırak mutfaktan aldığı ekmek bıçağını kocasının karın boşluğuna soktu. Çıkan bağırışma sesleri üstüne komşuları eve geldiklerinde Suat Kazım Çırak’ı kanlar içerisinde yerde bulunca hemen taksiye bindirerek Bursa Devlet Hastanesi’ne götürdüler. Karnından bıçakla yaralanan Suat Kazım Çırak kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahelelere karşın kurtarılamayarak yaşamını kaybetti. 

Yapılan ihbar üstüne vaka yerine intikal eden polis ekipleri kocasını bıçaklayan Elif Çırak’ı gözaltına aldı. Kocasını bıçaklayarak öldüren Elif Çırak polis tarafından gözaltına alınmasından sonra ortada kalan 2 yaşındaki çocuklarını yakınları sahip çıkarak evlerine götürdü.

Olay ile ilgili polis ekipleri tahkîkat başlattı. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.