Batman’da Elektrik Vererek Kız kardeşini Öldürdü!!

1_1118_2

Batmanda bir kadın cinayeti.Batman’da abisi elektrik vererek kız kardeşini öldürdü.Batman’da erkeklerle görüşüyor gerekçesiyle 27 yaşındaki Amine D.nin abisinin işkencesi sonucu hayatını kaybetti.Erkeklerle telefonla görüştüğü gerekçesiyle önce dövdü sonra üzerine su dökerek elektrik verdi.

KIZ KARDEŞİNE İŞKENCE YAPARAK ÖLDÜRDÜ

Batman‘da akıl almaz bir cinayet yaşandı.Abisi tarafından önce sopayla dövüldü sonra üzerine su dökülerek dizlerinden elektrik verildi.Genç kız olay yerinde hayatını kaybetti.Gelen ekiplerce tutuklanan baba ve abi cinayeti ayrıntısıyla anlattı.Bir ay öncesinde B.adlı bir kişinin facebooktan kendisine ulaşıp kızkardeşi konusunda uyaruıldığını anlattı ve

KARDEŞİN KÖTÜ YOLDA DEDİ

“Bu şahıs bana facebooktan mesaj gönderdi.Kız kardeşim konusunda bana bişeyler yazdı.Kız kardeşimin kötü yollarda olduğunu ve başka erkeklerle görüştüğünü söyledi. Bu sebeplerden ötürü kız kardeşimin başkalarıyla görüştüğüne ve bizden habersiz telefon kullanmasına kızdım. Kaç kez söyledim ama buna rağmen telefonu vermedi. Ben telefonu alfım fakat aldıktan sonra da mesajlara bakmam için şifreyi söylemedi. Sinirlenince sürekli inkar ettiği için kardeşimi dövmeye başladım.Tokat attım, tekme ve sopa ile kafasına vurdum, vücudunun her yerine birçok kez vurdum. En sonunda korkutmak için üzerine su döktüm. Evde bulunan siyah kabloyu aldım, bir tarafını üçlü prize taktım, diğer tarafını diz altlarına, bacaklarına 5-6 kez değdirdim. Yere düşüp bayıldı. Bayılma numarası yaptığını düşünerek bunları yaptım. Yaklaşık 20 dakika kendine gelmeyince 112’yi aradım eve ambulans geldi. Öldüğünü söylediler. Ben de evin önünde polislerin gelmesini bekledim.”

2_2866

SADECE KOTKUT DEDİM

Olay sırasında Ağabey Kasım D. babasının evde olmadığını iddia etti. Baba M.Masum D. ise verdiği ifadesinde, oğluna kız kardeşini fazla dövmemesini ve sadece korkutmasını istediğini fakat eve gittiğinde kızının öldüğünü gördüğünü anlattı. Baba oğul çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.