Genç Kız Bataklıkta Mahsur Kaldı !

Bataklıkta dehşet anları

Genç kız, jandarma ekiplerinin 3 saat devam eden arama kurtarma çalışmaları sonrası kurtarıldı.

Fethiye’de özel bir kreşte çalışan, yaşadığı bir atışma sonrası işinden ayrıldığı öğrenilen Yeliz Ş., dün Bodrum’da yaşayan halasının yanına gitmek için otobüs terminalinde minibüse bindi. Marmaris Kavşağı’nda minibüsten inen Yeliz Ş., Akçapınar Mahallesi’ne doğru yürümeye başladı. Sahile doğru yürüyen Yeliz Ş., havanın kararması ile yolunu kaybetti. Telefonunu da suya düşürdüğü öğrenilen Ş., sazlık ve bataklık bölgede mahzur kaldı.

Uzun süre “imdat, kurtarın beni” diye bağıran Yeliz Ş.’nin sesini duyanlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Saat 18.30’da bölgeye giden Akyaka Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, Ş.’nin sesinin duyulduğu bölgede arama kurtarma çalışması başlattı. Jandarma ekipleri, yurttaşların da yardımı ile 3 saat sonra Yeliz Ş.’ye ulaştı. Korktuğu gözlenen, sürekli çığlık atan ve gözyaşlarına hakim olamayan Ş.’i, jandarma ekipleri sakinleştirmeye çalıştı.

Ayakkabılarının da çamurda kaybolduğunu öğrenilen Yeliz Ş., askeri personelin yardımı ile mahsur kaldığı alandan çıkartıldı. Olay yerine çağrılan ambulansta yapılan kontrolde herhangi bir sağlık sorunun olmadığı belirlenen Ş., daha sonra ifadesine başvurulmak üzere karakola götürüldü.

Yeliz Ş., jandarmadaki ifadesinin arkasından Fethiye’den gelen ailesi ile birlikte evine döndü.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.