Aracın Arkasına Bağlanan Köpeği Metrelerce Sürekledi ! Bu Suç Cezasız Kalmamalı !

Aracın Arkasına Bağlanan Köpeği Metrelerce Sürekledi ! Bu Suç Cezasız Kalmamalı !

FACEBOOK’ta  paylaşılan bu görüntü için Orman ve Su İşleri Bakanı Harekete geçti.

Bir Otomobilin arkasına bağladığı Köpeği karayolu üzerinde sürükleyince yurttaşlar tarafından çok tepki almıştı ve defalarca bu görüntüyü paylaşan sosyal Medya bunu yapanların bulunmasını istemişlerdi ve Bakanlık harekete geçti Aracın Plakasını alıp Kim olduğunu buldular.Gereken yapıldı.

Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntü! Bakanlık açıklama yaptı Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın Twitter hesabından “Bu vahşete bahis konusu aracın sahibine ve adres bilgilerine ulaşılmıştır. Konuyla ilgili gerekli idari yaptırımlar uygulanacaktır” açıklaması yapıldı. Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntü!

Bakanlık açıklama yaptı Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde kimliği halen belirlenemeyen bir sürücünün otomobilin arkasına bağladığı köpeği metrelerce sürükleyerek götürmesine hayvanseverler tepki gösterdi. Köpeğin sürüklenirken çekilen fotoğrafı üstüne Dova ve Hayvanseverler Derneği (DOHAS), sürücü hakkında suç duyurusunda bulundu. Hiç bir suçun cezasız kalmayacağını söyleyen Bakanlık gereken Cezalar ve Araç sahibi Hakim Karşısına çıkacaktır dedi.

Bu vahşeti kimler yapmışsa biran önce gerekli cezaların verilmesi gerekir. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.