Antalya’da Uyuşturucu Tacirlerine Baskın !

Antalya'da Uyuşturucu Tacirlerine Baskın !

Antalya’da uyuşturucu yetiştirmek için Apartman Bahçesini seraya çevirmişler.

İhbar gelmese kimsenin ruhu bile duymuyacaktı. Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakcılık ve Organize suçlar Şube Müdürlüğü Narkotik ekipleri bir ihbar üstüne Belirtilen Adrese baskın düzenlediler. Yapılan Operasyonda Polis bile şaşkına döndü.

Apartman dairesinin kapısını açan polis şok oldu! Antalya’da gelen bir istihbaratı değerlendiren polis, apartman dairesinin kapısını açtığında şok oldu. Isı ve havalandırma sistemlerinin bulunduğu, duvarları ve tavanına konulan naylon brandalarla seraya çevrilen apartman dairesinde 6 kilogram 800 gram esrar ile 16 kök Hint keneviri ele geçirildi. İstihbaratı değerlendiren Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim ekipleri, Döşemealtı ilçesindeki bir apartman dairesine operasyon düzenledi.

Operasyonda, Ü.Y. ve A.R.C. tarafından bir müddet önce kiralandığı belirlenen apartman dairesinin, duvarları ve tavanına konulan naylon brandalarla seraya çevrildiği belirlendi. Evde ayrıca seraya çevrilen alanın ısı ve nemini ölçer cihazlar ile yoğun esrar kokusunu gizlemede kullanıldığı değerlendirilen kokulu fanlar bulundu. İçerisinde ısı, havalandırma ve ilaçlama sistemlerinin bulunduğu apartman dairesinde saksılara ekili 16 kök genetiği ile oynanmış Hint keneviriyle 6 kilogram 800 gram esrar ele geçirildi.Mahkemeye çıkarılan uyuşturucu satıcıları tutuklanarak Cezaevine gönderildi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.