Ankara’da Çarptığı Vatandaşı Ölüme Terk Etti !

Ankara'da Çarptığı Vatandaşı Ölüme Terk Etti !

Üzücü kaza emniyet yetkililerinden alınan bilgilere göre; Etlik Caddesi üstünde Ulus istikametinde seyretmekte olan plakası halen belirlenemeyen bir araç, Ankara Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’nın önünde yolun karşısına geçmeye çalışan Durmuş Çetak’a (41) adlı yayaya çarptı. Çarpmanın tesiriyle yolun ortasına savrulan yayanın kımıldamadan yattığını gören vicdansız sürücü yaralı yurttaşa yardım etmek yerine, aracı ile birlikte vaka yerinden kaçtı.
Kazayı fark ederek vaka yerine gelen yurttaşlar durumu yetkililere bildirdi. İhbar üstüne vaka yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda Çetak’ın hayatını yitirdiği tespit edildi.

Polis ekipleri, başka kazaların yaşanmaması için vaka yerinde önlem aldı. Çarpıp, kaçan aracı belirlemek için çalışma başlatan polis ekipleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’nın girişinde bulunan güvenlik kameralarını ve cadde üstünde bulunan mobese kameralarının kayıtlarını incelemeye aldı.
Polis ekiplerinin, kaza ile ilgili incelemesi devam ediyor. 
 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.