Bartın’da 14 yaşındaki kızı kaçırdılar !

Acılı anne kızının bulunmasını istiyor

Edinilen bilgilere göre, Bartın’da Kaya ailesinin kızları 14 yaşındaki Sevda Kaya’nın kandırıldığını düşünen ailesi 6 gündür kızlarının bulunmasını bekliyor. 6 gün önce Salı günü okula gitmek için evden çıkan lise 1.sınıf talebesi olan Sevda’nın okula gitmediği ve bir kez daha eve gelmemesi üstüne ailesi polise giderek kızlarının bulunmasını istedi.

Kızının yaşamından kaygı duyduklarını belirten annesi Sevil Kaya, kızının kandırılarak başkası tarafından alıkonulduğunu iddia etti.

Acılı anne yaptığı açıklamada, “Salı sabahı kızımı okula gönderdim. Akşam 16.00 oldu servis geldi ama kızım servisten inmedi. Okulu aradığımda o gün okula gitmediğini öğrendim. Çocuk şubeye giderek şikayetçi oldum. Orada gereken yapılacak deyip ifademi aldılar ve bizi gönderdiler. O akşam kızım aradı ve anne beni merak etme, ben iyiyim şeklinde konuştu. Ben de kızım nerdeysen seni almaya geleyim deyince hemen telefonu kapattı. Ertesi gün babasının telefonu arandı ve telefona ben çıktım ve anne babama ver şeklinde konuştu. Kızımın kandırıldığını düşünüyorum. Yaş olarak kendisinden büyük bir şahısla benim kızım aynı akılda değildir. Benim kızım küçük ve daha çocuk yaşta. Dün aile ile görüştük ve hiç bir şey olmamış herşey normalmiş gibi bize uzlaşalım dediler. Çocuğumun yaşamından kaygı ediyorum ve bir an evvel bulunmasını istiyorum” dedi.

Kızının kandırıldığını belirten acılı anne kızının bir an önce bulunması için yetkililerden yardım bekliyor.

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.