74 Yaşındaki Yaşlı Amca Ölümden Kaçamadı !

74 Yaşındaki Yaşlı Amca Ölümden Kaçamadı !

Yaşlı adamın kaza yerine gelen ailesi gözyaşlarını boğulurken, çok sayıda yurttaş güvenlik kamerası görüntülerini izlemek için bir kuyumcunun vitrininin önünde kalabalık oluşturdu.
Kaza, Sarıçam ilçesindeki Kozan Caddesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre evinden ayrıldıktan sonra çeşitli işlerini halledip eve geri dönmek isteyen 74 yaşındaki Ramazan Ok, bastonu yardımı ile caddenin diğer tarafına geçmek istedi.
Ensari Tuncay yönetimindeki 01 YV 302 plakalı kamyonetin caddede hızla ilerlediğini fark eden Ramazan Ok, bastonu ile koşmaya başladı lakin başarılı olamadı.

Kamyonetin altında kalan yaşlı adam vaka yerinde yaşamını kaybetti.

2 çocuk babası olduğu öğrenilen yaşlı adamın eşi Şerif Ok ile kızı kaza yerine gelerek göz yaşı döktü. Eşinin cesedine son bir kez bakan , güçlükle ayakta durabildi. Bu sırada yaşlı adamın kızı, yakınlarda kendilerini izleyen yurttaşlara kızdı.yasli-adamin-olumunu-izlemek-icin-birbirleriyle-yaristilar

Öte yandan, kazanın nasıl olduğuna ilişkin polis ekipleri yakınlarda bulunan bir kuyumcudaki güvenlik kamerasını inceledi. Bu sırada çevredeki yurttaşlar kuyumcu dükkanının vitrininden, içerdeki televizyonda görüntülenen kazayı izlemek için kalabalık oluşturdu.

Kaza ile ilgili tahkîkat başlatıldı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.