4 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Eden Himmet’in Cezası Belli Oluyor !

4 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Eden Himmet'in Cezası Belli Oluyor !

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde ufak yaşta kıza önce Tecavüz eden ve arkasından Boğarak öldüren Himmet A.Alaşehir’de Hakim karşısına çıkacak.

Polis herhangi bir vaka çıkmasın diye Adliye Önünde büyük tedbir aldı.

Saat 13.00 de Başlayan Mahkeme Ağır ceza Mahkemesinde görüldü. Minik Irmak’ın cani ZANLISI Himmet .A hakim karşısına çıkıyor Manisa’nın Alaşehir ilçesinde tecavüz edildikten sonra hunharca öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cani zanlısı olan komşusu Himmet A., yarın hakim karşısına çıkacak.

Alaşehir Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek olan davada küçük Irmak’ın cani zanlısı Himmet A. hakkında savcılık tarafından hazırlanan iddianamede, ‘Cinsel maksatlı, cebir, tehdit ya da hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kalma, bir suçu gizlemek ya da başka bir suçun delillerini gizlemek veya yakalanmamak maksadıyla öldürme, çocuğu ya da beden ya da ruh bakımından kendini savunamayacak kişiyi öldürme, çocuğun özellikli cinsel istismarı’ suçlamaları ile ağırlaştırılmış müebbet isteniyor. Türkiye’de Günlerce Gündem konusu olan çocuk katili Müge Anlı’nın Programında suçunu kabul etmişti.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.