11 Yaşındaki Kızın Meyve Suyuna Uyku İlacı Katarak Tecavüz Etmiş !

11 Yaşındaki Kızın Meyve Suyuna Uyku İlacı Katarak Tecavüz Etmiş !

Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nde Tarım işçisi olarak çalışan 15 yaşındaki G.D Sivas’ta tanımadığı bir adamın verdiği Meyve suyunu içince olanlar oldu.

Meyve suyunun içine uyku ilacı koyan adam kız uyuyunca tevacüz etti. Uyandığındaysa Tecavüz edildiğini anlayan kız Polise Başvurdu.

Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nde karın sızısı şikayetiyle götürüldüğü hastanede gebe olduğu uzlaşılan ve doğum yapan, resmi kayıtlara göre 11, kendi beyanına göre 15 yaşındaki olan G.D. ifadesinde, ziraat işçisi olarak gittikleri Sivas’ta bir kişinin verdiği meyve suyunu içtikten sonra kendinden geçtiğini ve bu sırada cinsel istismara uğradığını ifade etti.

Polis tarafından hazırlanan fezlekede kuşkulu olarak bir kişinin ismi yer alırken, G.D., “Kanamam olmuştu, korktuğum için kimseye söylemedim. Bana bunu yapan kişiden şikayetçiyim” şeklinde konuştu. Babam yaşlı olduğundan çalışmıyor. Annem hasta olduğundan çalışmıyor. 5 erkek, 1 kız kardeşiz. Biz her sene Sivas’a bağlı bir köye çalışmaya gidiyoruz. Bu köyde çobanlık yaparız. Geçen yıl yine ben, annem, babam ve abimlerin ile yengem gitmiştik. Orada hastaneye gittiğimde gebe olduğumu ifade ettiler. Bu vaka Sivas’ın köyünde oldu. Biz Sivas’ta tek katlı bir evde kalıyoruz. Ben, iki abim S. ile M. ile aynı kalıyoruz. Kaldığımız yer eski bir okuldu. Abimler salonda, ben odada yatardım. Abime öğle yemeği götürüyordum. Yolda bir adam bana tasta meyve suyu verdi. Köyde bazı kimseler bize yiyecek ve içecek getiriyorlardı. O adam gittikten sonra meyva suyunu içtim, meyva suyunu içtikten sonra tadında bir acayiplik olduğunu fark ettim. Uyandığımda pijamam yırtılmıştı. Pijamamda yaşlık hissettim. Alt eşofmanım çıkarılmıştı. Meyve suyunu içtiğim yer ile bayıldığım yer farklı bir yerdi. Bunu gören kimse olmadı. Kanamam olmuştu, kan yere değmişti. Korktuğum için kimseye söylemedim.  F.M. isimli kişi yakalanrak nezaret altına alındı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.